Az egyesület megalakult! :)

MENÜ

2015.03.21. Baracs, teremíjászverseny

 

1 Szalma József

(ffi kategóriában) kiemelkedően magas pontszámmal és saját készítésű

íjjával 1. helyezést ért el a Baracson rendezett teremíjász versenyen.

Szintén első lett,( ifi kategóriában) immáron második alkalommal:

1 Móricz Kristóf  

Gratulálunk nekik! Hajrá Solt! 

 

 

Baracs Teremíjászverseny 2014.02.01.

 

Móricz Kristóf

Ifi kategória 1. helyezett

Őri Márton

Gyermek kategória 4. helyezett

 

Németh Attila (Igric) különdíjas

 

A dunaföldvári Híd Egylet október 20-án megrendezett íjászversenyén

eredményesen résztvett solti íjászok:

 1.helyezett:   Szalmáné Bús Márta    (fn. nő kategória)

 1.helyezett:   Őri Márton               (gyermek kategória)

 7. helyezett: Szalma József            (fn. férfi kategória)

Mindhárom versenyzőnek gratulálunk!

 

 

A Nyílegyenes Íjász Club által rendezett Magor próba verseny helyezettjei:

 

"Elődeink ösvényeink – Magor Próba eredményei 2013, 07. 13.

 

 Férfi nomád

 1. Ifj. Koricsánszky Csaba Nap Párducai 32p 380m 70p

 2. Mihók István „ 39p 310m 70p

 3. Horváth Árpád „ 32p 360m 68p

 4. Pintér György „ 29p 390m 68p

 5. Balogh Tibor „ 26p 400m 66p

 6. Jancsó Gyula „ 29p 350m 64p

 7. Hunyi Tamás Nyílegyenes IC 35p 260m 61p

 8. Tandari Gábor Solt Fejedelem 25p 250m 50p

 9. Kovács István Nyílegyenes IC 29p 200m 49p

 10.Bese Zoltán „ 24p 240m 48p

 11.Szalma József Solt Fejedelem 26p 210m 47p

 12.Balodh Csaba Hegyi Farkas 22p 250m 47p

 13.Bari Csaba Nyílegyenes IC 23p 230m 46p

 14.Vetor Sándor „ 24p 210m 45p

 15.Kocsis András 23p 220m 45p

 16.Janovics János 23p 210m 44p

 17.Szabó József Rotunda Őrei 19p. 240m 43p

 18.Tóth László 18p 250m 43p

 19.Sági József Mezőföldi Sólymok 19p 240m 43p

 20.Havasi Ferenc Nyílegyenes IC 22p 190m 41p

 21.Babustyák László „ 17p 220m 39p

 22.Székely Csaba 12p 250m 37p

 23.Pető Roland Rotunda Őrei 16p 200m 36p

 24.Tóth Mihály Helyi Erők 14p 170m 31p

 25.Pólya Lajos 13p 160m 29p

 26.Vesszős Sándor Nyílegyenes IC 11p 170m 28p

 27.Csáki István Rotunda Őrei 11p 160m 27p

 28.Varga István Nyílegyenes IC 8p 170m 25p

 29.Jovász Richárd 4p 150m 19p

 30.Szilágyi György 1p ---- 1p

 Női nomád

 1. Pintérné Tamás Katalin Nap Párducai 36p 270m 63p

 2. Koricsánszky Ági „ 30p 310m 61p

 3. Horváthné Puzsier Livia „ 16p 270m 43p

 4. Havasi Gabi Nyílegyenes IC 11p 15om 26p

 5. Kárpáti Lajosné Ilike 8p 170m 25p

 6. Bariné K. Erika 8p 8p

 7. Csáki Regina Rotunda Őrei 4p 4p

 8. Albert Szandra „ 3p 3p

 

 Senior

 1. Solymosi János Nap Párducai 44p 330m 77p

 2. Koricsánszky Csaba „ 25p 441m 69p

 3. Oláh László Vitalitás SE 31p 300m 61p

 4. Kádár László Nyílegyenes IC 30p 240m 54p

 5. Papp Ottó 26p 210m 47p

 6. Szajkó Pál „ 13p 170m 30p

 7. Mórocz József 8p 150m 23p

 8. Benes Géza „ 5p 150m 20p

 

 

 

 

Asztali nézet